نوع خبر: داخلی
تاریخ انتشار: 1395/10/8

بازدید مدیرکل امور مالیاتی جنوب استان تهران از اداره امور مالیاتی اسلامشهر به منظور بررسی عملکرد مدیریت شهرستان
احمدرضا شامبیاتی روز یکشنبه مورخ 95/10/05 به منظور بررسی عملکرد اداره امور مالیاتی شهرستان اسلامشهر وارد این اداره شد و از نزدیک با کلیه همکاران به گفتگو پرداخت. در ادامه بازدید، نشست مشترکی با حضور مدیرکل، معاونین، مدیران، رؤسای امور و رؤسای گروه شهرستان اسلامشهر در خصوص روند رسیدگی پرونده ها و اظهارنامه های مالیاتی و برداشت اطلاعات و گزارش های موضوع ماده 169 و 169 مکرر و درآمدهای مالیاتی لغایت آذرماه برگزار شد.

مدیرکل امور مالیاتی جنوب استان تهران با اشاره به مشکلات جاری اداره کل جنوب استان تهران اظهار داشت تنگناها و مشکلات موجود صرفا متعلق به اداره کل جنوب نیست و در تمامی ادارات کل و استانها وجود دارد ولیکن باید با وجود این مشکلات هنر مدیریت خود را بیشتر نشان دهیم و از تمام توانائیهای خود برای رسیدن به اهداف سازمانی استفاده نمائیم. از طرفی مدیریت کلان هم در تلاش مستمر می باشد که تا حد امکان مشکلات جاری را مرتفع نماید. در این جلسه با ارائه آمار و کارکرد تک تک ادارات از طریق پاورپوینت میزان پیشرفت تک تک واحدهای مالیاتی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

احمدرضا شامبیاتی در ادامه افزود نظارت صحیح و اصولی و جدی معاونین و رؤسای امور و رؤسای گروه و همچنین پرهیز از رفاقتها و رودربایستیها در ارائه کم کاریهای افراد زیرمجموعه می تواند در موفقیت اداره کل در جهت رسیدن به اهداف سازمانی و پیشرفت امور مؤثر باشد.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کلیه کارکنان اداره امور مالیاتی شهرستان اسلامشهر گفت خوشبختانه با توجه به این تلاش، اداره کل امور مالیاتی در بعضی از
آیتم های سنجشی نسبت به سایر ادارات کل در جایگاه مطلوبی قرار دارد و در بعضی آیتم ها برعکس. لیکن توجه به نوع برنامه ریزی و تدوین استراتژی ها می تواند این اداره کل را در تمامی معیارها پیشتاز نماید.

تعداد بازدید: 186